Szczęki hamulcowe do każdego auta

Historia

Firma Kampol powstała w latach 80-tych. na bazie doświadczeń jej założycieli. Od samego początku działalność skupiała się na produkcji wysokiej jakości szczęk hamulcowych do wielu rodzajów pojazdów mechanicznych. Wraz z wdrożeniem innowacyjnych technologii stała się największym z producentów tego typu elementów w Polsce oraz w Europie. Do osiągnięcia sukcesu i zdobycia uznania w produkcji szczęk hamulcowych przyczyniła się wysoka jakość produkcji i determinacja właścicieli.

Rodzina

634317219508530000

Kampol to największy polski producent szczęk hamulcowych. Polska firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Jesteśmy jednym z laureatów NEWSWEEK POLSKA w Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2011.

634317219508530000

Kampol S.J. to największy polski producent szczęk hamulcowych . Polska firma rodzinna z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Jesteśmy jednym z laureatów NEWSWEEK POLSKA w Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2011.

Międzynarodowy zasięg i jakość

Produkujemy części zamienne dla największych prywatnych marek czołowych dystrybutorów w Polsce. Rocznie produkujemy ponad 1milion szczęk hamulcowych.

Nasze produkty eksportujemy m.in. do Algierii, Bośni i Hercegowiny, Finlandii, Hiszpanii, Macedonii, Niemiec, Rumunii, Serbii, Szwecji, Ukrainy, Włoch oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Firma Kampol to doświadczenie, gwarancja solidności i wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Firma posiada nowoczesne zaplecze magazynowe oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników, co umożliwia szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i spełnienie indywidualnych życzeń klientów.

Kampol oferuje również fachową obsługę klientów, szybkie dostawy oraz konkurencyjne ceny oferowanych wyrobów.

Wizja

Wizją firmy Kampol jest utrzymanie wysokiej pozycji marki swoich produktów na rynku krajowym jak i również rynkach zagranicznych m.in. poprzez wysoki poziom zaawansowania technologicznego oraz rozpoznawanie i zaspokajanie potrzeb klientów. Strategią oraz polityką firmy jest konsekwentne inwestowanie w wiedzę i rozwój oraz doskonalenie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Wszystkie te elementy składają się na innowacyjną kulturę przedsiębiorstwa.